Superliga Srbije: Čuka SILNA na Banovom Brdu, poraz Voše u Lazarevcu!

02.03.2022

18:57

Odigrano je četiri meča u Superligi Srbije.

Čukarički je na Banovom brdu lako nadigrao Napredak rezultatom 3:0, dok je Vojvodina doživela neprijatan poraz u Lazarevcu /0:1), sa igračem manje.

Golove za "Brđane" dali su Rakonjac, Kovač i Čolović, dok je pobedonosni gol za Kolubaru delo Bakića. Kod Novosađana, "pocrveneo" je Čović, čime im je posao bio značajno otežan...

Metalac je u Gornjem Milanovcu remizirao sa Radničkim iz Niša sa 1:1, a oba gola su pala u prvom poluvremenu. Čađenović je doveo domaćina u vođstvo u 22. minutu, a bod Nišlijama doneo je Micubiši golom u 34. minutu susreta.

TSC u Bačkoj Topoli nije uspeo da slomije otpor Radnika, Surduličani su došli do važnog boda, a duel je okončan bez golova.