PREMIJER LIGA! Liverpul sprečio senzaciju na Enfildu, Čelsi se kune Zijeha! (VIDEO)

19.02.2022

17:13

Fudbaleri Liverpula pobedili su Norič na Enfildu rezultatoma 3:1, u 26. kolu Premijer lige, i tako nastavili poteru za vodećim Mančester Sitijem.

Posle poluvremena bez golova, usledio je šok kod domaćih navijača – gol Milota Rašice u 48. minutu za prednost ekipe iz zone ispadanja.

Svim silama su Redsi napadali u nastavku, a stvari su na svoje mesto postavili blickrigom. Sadio Mane je u 64. poravnao, da bi Mohamed Salah u 67. doneo preokret timu Jirgena Klopa. Konačnih 3:1 za "redse" postavio je Luis Dijaz u finpu meča.

Arsenal je na svom terenu slavio sa 2:1 golovima Sake i Smita, dok je jedini strelac za goste Norgard.

Ekipa Čelsija je na teškom gostovanju sa 1:0 savladali Kristal Palas, a trenutak odluke dogodio se u 89.minutu kada je Zijeh pogodio mrežu domaćeg tima.