OBRADOVAO DELIJE: Stankovićeve reči ODJEKUJU Turskom!

28.01.2022

17:00

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković zadovoljan je pobedom njegovih igrača nad ekipom LASK-a.

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković

Crvena zvezda je na pripremama u Turskoj savladala LASK sa 2:1 golovima Ohija Omoižuanfa i Aleksandra Kataija.

- Želeli smo da odigramo jednu ovako tešku i zahtevnu utakmicu, visokog ritma. Stvarno je bio visok ritam na koji smo posle desetak, 15 minuta krenuli da odgovaramo. Videla se razlika, primili smo gol iz kontre, igra iza lopte može da se poboljša. Znamo gde smo pogrešili, radićemo na tome - rekao je Stanković za TV "Arena sport", pa dodao:

Posle toga bilo je onako kako smo spremili i želeli da igramo, sa visokim ritmom na polovini protivnika, jak pritisak… Dali smo dva gola, imali još dve, tri izgledne šanse. Momci su 70 minuta odradili fenomenalan posao, takođe i momci koji su ušli sa klupe… Isti ritam, isti zahtevi… Meni je izgledalo OK, uvek može bolje, ali može i gore.

On je i obradovao navijače Crvene zvezde rečima da bi Kristijano Pićini u pogon mogao da se vrati već za meč sa Šahtjorom.