BOMBA SA ČETRDESET METARA I LEPOTICA HAKIMIJA! Maroko kroz iglene uši u četvrtfinalu! (VIDEO)

25.01.2022

21:37

Fudbalska reprezentacija Maroka uspela je da savlada Malavi nakon preokreta sa 2:1 i plasira se u polufinale Afričkog kupa nacija!

Šokirao je u 7. minutu Gabadinjo Mangoa Maroko bombom sa oko 40 metara udaljenosti od gola.

Uspeo je Maroko da se vrati u igru u samoj završnici prvog poluvremena kada je spretan ispred gola Malavija bio Jusef El Nesiri.

Potpuni preokret doneo je Ašraf Hakimi sjajnim golom iz slobodnog udarca i odveo ekipu Vahida Halilhodžića među osam najboljih na afričkom kontinentu.

I pored poraza ovo je reprezentaciji Malavija najbolji plasman u istoriji kontinentalnog šampionata.

U četvrtfinalu Maroko će se sastati sa boljim iz duela Obala Slonovače – Egipat.