ZVEZDA GA SE PRELAKO ODREKLA? Pogledajte MAJSTORIJU bivšeg napadača crveno-belih (VIDEO)

15.12.2021

08:25

Sinoć smo imali priliku da vidimo jednu od najboljih partija nekadašnjeg fudbalera Crvene zvezde Luke Adžića. Nekada "biser" sa "Marakane" izveo je pravu malu majstoriju u pobedi svog Cvolea protiv Mastrihta u 1/6 finala Kupa Holandije.

Luka Adžić i Ričmond Boaći

Naime, Adžić je u 63. minutu, pri rezultatu 2:0 za Cvole, predriblao svog čuvara, našao se u kaznenom prostoru i perfektnim udarcem pod prečku rešio pitanje pobednika.

Osim Adžića, gol za Cvole postigao i Slobodan Tedić koji je zatresao mrežu prvi put nakon 24 zvanične utakmice.

Što se tiče lige, Cvole je zakucan za dno sa samo šest osvojenih bodova i ne piše mu se dobro u nastavku sezone.