ŠTA URADI MILOŠE JOJIĆU? Bedan KIKS kojim je Vojvodina zatresla mrežu u Humskoj! Kasnije se iskupio... (VIDEO)

21.11.2021

16:17

Fudbaleri Partizana sastali su se na svom terenu sa ekipom Vojvodine u 17. kolu Superlige Srbije.

Miloš Jojić

Crno-beli su poveli sa 2:0 golovima Danila Pantića i Kvinsija Meniga, što je ujedno bio i konačan rezultat nakon prvih 45 minuta igre.

U nastavku meča gosti dolaze do gola, a glavni krivac za pogodak Vojvodine bio je jedan od najiskusniji u taboru "parnog valjka" - Miloš Jojić, vedeta Aleksandra Stanojevića u ovoj sezoni.

Ležerno je izgubio loptu na sredini terena, omogućio Čoviću da izađe sam pred Popovića, a lucidni ofanzivac "voše" je uposlio Veljka Simića kome nije bilo teško da matira čuvara mreže crno-belih.

Na svu sreću Jojić se kasnije iskupio asistencijom za Rikarda i golom u finišu utakmice.