ŠOK DVA DANA NAKON LISABONA: Srbija doživela BLAMAŽU, ne ide na PRVENSTVO!

16.11.2021

18:21

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije doživela je novu bruku.

Srbija je u gostima poražena od Ukrajine sa 2:1 i tako ostala maltene bez ikakvih šansi da se nađe, barem, u baražu za plasman na Evropsko prvenstvo.

Jedina nada za "Orliće" je da Ukrajina doživi sva četiri poraza do kraja kvalifikacija, a da mi pobedimo u sve četiri utakmice, što nimalo nije realno.

Domaćin je poveo već u 9. minutu golom Krivsiva.

U 45. minutu golman Crvene zvezde Miloš Gordić brani penal Bondarenku i ostavlja Srbiju u igri. Mitrović donosi izjednačenje našoj reprezentaciji u 78. minutu.

Ipak, Ukrajinci stižu do pobede golom Sudakova u 81. minutu i stižu do, čini se, prelomnih bodova u grupi.

Nema šta, nova blamaža mlade reprezentacije Srbije i to samo dva dana nakon što su "Orlovi" stigli do istorijske pobede u Lisabonu.