KUMAN POTPISAO OTKAZ: Nova BRUKA Barselone, navijači u neverici!

27.10.2021

19:24

Fudbaleri Rajo Valjekana su napravili iznenađenje i savladali Barselonu sa 1:0 u 11. kolu španske LaLige.

Ronald Kuman pred otkazom

Novi kiks Barselone, i novi razlog za otkaz Ronalda Kumana koji nije uspeo da razmrda izabranike posle poraza od Real Madrida u prošlom kolu.

Radamel Falkao je postigao jedini gol na meču kada je u 30. minutu iskoristio dodavanje Treha i rutinski savladao Ter Štegena.

Makedonac Stole Dimitrievski je bio jedan od heroja pobede nad velikim favoritom pošto je u 72. minutu odbranio penal Depaju koji nije uspeo da ga savlada ni posle odbijene lopte.

U isto vreme, Majorka je remizirala sa Seviljom 1:1.

Domaćin je poveo u 22. minutu golom Antonija Sančeza, ali je Erik Lamela u 73. minutu poravnao rezultat posle fantastičnog udarca sa ivice kaznenog prostora.