BARSELONA JE ZA OTPAD: Real Madrid osvojio Kataloniju, dva gola u sudijskoj nadokandi! (VIDEO)

24.10.2021

16:13

Fudbaleri Real Madrida savladali su okviru devetog kola La Lige na Kamp Nou domaću Barselonu u El Klasiku rezulatom 1:0.

Serhio Buskets u duelu sa igračem Real Madrida

Vodeći gol za goste na ovoj utakmici postigao je u 32. minutu David Alaba nakon asistencije Rodriga i sprinta od čak 90 metara!

Do kraja utakmice Barselona je jalovo napadala, a gosti su rutinski priveo meč kraj i zabeležili veliki trijumf na tlu Katalonije. Real je poveo sa 2:0 pogotkom Lukasa u nadokandi vremena, a konačnih 1:2 postavio je Serhio Aguero pogotkom u 97. minutu.

Nakon ovog trijumfa Madriđani su zadržali lidersku poziciju, dok je Barselona na osmoj poziciji sa pet bodova manje od velikog rivala iz španske prestonice.