OLAKŠANJE NA MARAKANI: Bum-bum Duća! Vlahović kao Inzagi - napadač Fiorentine NOKAUTIRAO Azerbejdžan! (VIDEO)

12.10.2021

20:09

Fudbaleri Srbije po drugi put su stigli do vođstva protiv Azerbejdžana na stadionu "Rajko Mitić", a ponovo je strelac za "Orlove" bio napadač Dušan Vlahović.

Dušan Vlahović i reprezentativci Srbije slave gol protiv Azerbejdžana

Centarfor Fiorentine se maestralno snašao pred golom "Azera" u 53. minutu utakmice, nakon što je golman gostiju Magomedalijev odbranio šut Lazovića.

Vlahović je reagovao instiktivno, poput legendarnog italijanskog napadača Filipa Inzagija, našao se na pravom mestu i rutinski "ćušnuo" loptu u mrežu rivala.

Podsetimo, nakon prvih 45 minuta meča Srbija - Azerbejdžan bilo je 1:1, dok Portugal ima ubedljivu prednost protiv Luksemburga.