SPEKTAKL NA ENFILDU: Siti jedva izvukao živu glavu u paklu liverpulovih navijača

03.10.2021

17:50

U derbiju sedmog kola engleske Premijer lige, fudbaleri Liverpula i Mančester Sitija odigrali su nerešeno 2:2.

Mane strelac za Liverpul protiv Sitija

U 59.minutu meča sjajni Mane donosi prednost svojoj ekipi, da bi 10 minuta kasnije Foden poravnao rezultat na 1:1.

Zahuhtavalo se sa obe strane posle izjednačenja, pa je prvu priliku za vođstvo u nastavku  iskoristio igrač domaće ekipe Mohamed Salah i tako doneo "redsima" prednost, od 2:1.

Konačih 2:2 postavio je Kevin Debrujne u samom finišu utakmice.Napomenimo da su izabranici Jirgea Klopa jedina ekipa koja nije doživela poraz Premijer ligi.