MATIĆ KAPITEN U PORAZU JUNAJTEDA: Vest Hem bolji na Teatru snova!

23.09.2021

07:00

Ekipa Mančester junajteda neće se boriti za pehar u Liga kupu. Crveni-đavoli su poraženi od Vest Hema na "Old Trafordu" rezultatom - 0:1 (0:1).

Matić predvodio Đavole

"Čekićari" su bolje otvorili utakmicu a gol vredan pobede postigao je Manuel Lanzini u devetom minutu.

Solskjer je izveo kombinovao tim, pa je tako dao odmor Kristijanu Ronaldu, a ekipu je sa kapitenskom trakom predvodio srpski fudbaler Nemanja Matić.

Uprkos rano primljenom golu, Junajted u nastavku nije uspeo da izjednači. Nisu pomogli ni Džejdon Sančo, Džesi Lingard, Entoni Marsijal, kao ni ulazak Bruna Ferandeša.

Vest Hem u narednom kolu čeka okršaj sa drugim mančesterskim klubom - Sitijem i Pepom Gvardiolom.

Taj meč se igra u Londonu 26. oktobra.

Što se ostalih timova tiče, Čelsi i Totenhem su do prolaska stigli posle penala. Savladali su Aston Vilu i Volvse.