SUDIJA INTERVENISAO: Borjan i glavni arbitar se UNELI U LICE jedan drugom tokom meča! (VIDEO)

Autor: Republika

03.09.2021

08:34

Golman Crvene zvezde Milan Borjan briljirao je na utakmici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo između Kanade i Hondurasa.

Milan Borjan

Honduras i Kanada odigrali su 1:1, a intervencije Milana Borjana pomogle su da reprezentacija države sa severnoameričkog kontinenta ne bude poražena.

Jedini put kad je kapitenu Crvene zvezde lopta otišla iza leđa u mrežu bilo je iz penala u 40. minutu. Čak i tu je Borjan bio blizu intervencije. Malo je bunio bespotrebno strog pristup sudije, koji mu se pre penala uneo u lice i objašnjavao već poznata penala vezana za ponašanje golmana tokom izvođenja jedanaesterca.

Larin je poravano rezultat u 66. minutu, takođe sa "bele tačke".

Prelomni potez desio se u 75. minutu. Odličan šut se odbio od stative, Borjan je pogodio stranu i lopta se od njegove glave odbija ispred gola.