BUM BUM TADIĆ! Srbin se igrao u Amsterdamu, dva gola i asistencija za poluvreme! (VIDEO)

14.08.2021

19:55

Fudbaleri Ajaksa, srpskog ofanzivca Dušana Tadića, postigli su pet golova za poluvreme u 1. kolu Eredivizije.

Kapiten Ajaksa Dušan Tadić

Na stadion "Johan Krojf" stigao je nejaki NEC, koji se nije dobro proveo u prvih 45 minuta, a kapiten Srbije je bio dvostruki strelac i asistent.

Rivala je "otvorio" Aler, a Srbin je potom asistirao Mazrauiju za 2:0 u desetom minutu. Usledio je autogol, a potom i dva pogotka Tadića, u 20. i 41. minutu meča, koje možete pogledati u nastavku.

Nema dileme, Tadić će nastaviti sa dominacijom i u novoj sezoni, a do kraja susreta nije došlo do promene rezultata, jer su "kopljanici" očigledno spustili gas u drugom poluvremenu.