TROJKA BRĐANA VELIKA KAO PLANINA: Hamarbi PAO u Humskoj - Docić HEROJ Čukaričkog!

05.08.2021

20:50

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Hamarbi u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija rezultatom 3:1 (2:1).

Fudbaleri Čukaričkog slave gol protiv Hamarbija

Junak slavlja "brđana" bio je dvostruki strelac, kapiten Marko Docić, koji je mrežu Šveđana tresao u 40. i 53. minutu.

Čukarički je poveo preko Đorđa Jovanovića koji je u 22. minutu preciznim udarcem u donji desni ugao gola rivala doneo prednost srpskom predstavniku. Ipak, samo tri minuta kasnije usledio je hladan tuš u Humskoj. Selmani je uposlio Ludvingsona koji je bio brži od defanzivca domaćih Šapića, pa je pogodio mrežu Petrovića za 1:1.

Ipak, tada je na scenu stupio sjajni Docić, koji je sa dva pogotka doneo Čuki lepu zalihu pred revanš koji je na programu za sedam dana u Skandinaviji.

Podsetimo, bolji iz dvomeča Čukarički-Hamarbi igraće sa Ujpeštom ili Bazelom, a švajcarski tim je ostvario trijumf u Mađarskoj rezultatom 2:1.