NIJE DOBRO: Partizan u NEZAVIDNOJ SITUACIJI pred meč sa Sočijem!

02.08.2021

19:21

Fudbaleri Sočija su zabeležili pobedu pred okršaj u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Konferencija sa Partizanom!

FK Partizan

Soči je savladao Ahmat sa 2:1 na gostujućem terenu u okviru ruske Premijer lige.

Poveli su gosti u 26. minutu zahvaljujući autogolu Utkina i sa rezultatom 0:1 se otišlo na poluvreme.

Igrao se 59. minut kada su gosti povisili prednost, Dugandžić je zatresao mrežu domaćina za 2:0 za Soči.

Domaći su došli do gola u samom finišu, Lanču je bio strelac u 86. minutu.

Soči je izgubio u prvom kolu na gostovanju Nižnjem, a za tri dana ga očekuje duel sa beogradskim Partizanom koji će biti odigran u četvrtak od 18 časova pred praznim tribinama.