(VIDEO) VEĆ IMAMO PROMAŠAJ SEZONE: Fudbaler Proletera se OBRUKAO za sva vremena!

30.07.2021

19:32

Proleter i Novi Pazar su remizirali u prvom meču trećeg kola Superlige Srbije (2:2), a meč je obeležio promašaj koji će verovatno u konkurenciji za najveći kiks domaćeg šampionata.

Đorđe Bašanović

Štoper Proletera Đorđe Bašanović se obrukao za sva vremena, kada je sa pola metra od gol linije poslao loptu preko gola.

Gosti su poveli preko Almira Aganspahića u 18. minutu iz penala, a do kraja poluvremena penal za Proleter u 45. minutu promašio je Viktor Živojinović.

Stefan Dimić je u 47. minutu povećao prednost gostiju, dok je dva minuta kasnije rezultat smanjio Stefan Tomović.

Bod Proleteru doneo je Dilan Ortiz golom glavom u 57. minutu.

Gol, koji je Ortiz postigao u 88. minutu poništen je nakon gledanja VAR-a, zbog igranja rukom Kolumbijca.

U sledećem kolu Proleter gostuje Metalcu, a Novi Pazar dočekuje Partizan.