(VIDEO) PRVI VAR U ISTORIJI SUPERLIGE: TSC bolji od Novog Pazara u Senti

17.07.2021

18:53

Ekipa iz Bačke Topole imala dva penala.

Nenad Lukić je i ove sezone u golgeterskoj formi

Fudbaleri TSC-a su trijumfalno ušli u novu sezonu, pošto su na startu Superlige u Senti, gde i dalje igraju kao domaćini, savladali Novi Pazar sa 2:0.

Utakmicu su obeležili penali pošto ih je domači tim imao dva, mada je samo jedan realizovan.

Prvi kazneni udarac za TSC dosuđen je u 23. minutu, ali je tada mreža gostiju ostala netaknuta. Međutim, pet minuta kasnije je štoper Novog Pazara Bojan Balaž postigao autogol kojim je ekipa Mladena Krstajića povela.

Na startu drugog poluvremena su gledaoci u Senti prisustvovali istoriji, pošto je tada donesena prva odluka uz pomoć VAR-a u istoriji srpskog fudbala.

Posle jednog kornera je lopta Darka Kikovića pogodila u ruku, a Jovan Šegrt je posle gledanja snimka pokazao na belu tačku.

Loptu je na kreč tada stavio Nenad Lukić koji je potom bio hgladnokrvan i pogodio je mrežu Miloša Ostojića.