DELIJE U EKSTAZI: Fantastična vest za Zvezdu pred gostovanje Kairatu

17.07.2021

14:57

Trljaju ruke na "Marakani".

Koreografija Delija na meču sa Vojvodinom

Crvena zvezda je u prvom kolu Superlige Srbije remizirala bez golova sa Vojvodinom na stadionu "Rajko Mitić" u petak uveče.

Međutim, samo dan kasnije su crveno-beli saznali dobre vesti.

Naime, u najboljoj formi se ne nalazi ni njihov prvi rival na međunarodnoj sceni, ekipa Kairata.

Kazahstanci su u nacionalnom Kupu na svom terenu poraženi od Kaspija iz Aktaua rezultatom 2:0.

Gosti su u oba poluvremena postigli po gol, a Kairat je od 31. minuta igrao sa igračem manje pošto je mladi Danil Ustimenko dobio crveni karton.

Sledeća utakmica Kairata je baš duel sa Crvenom zvezdom u Almatiju, koji je zakazan za sredu, 21. jul, u 16 časova.