(VIDEO) BUM-BUM OHI: Zvezda dovela STRAHOVITOG ŠPICA! Gol i asistencija Omoižuanfa za 45 minuta

22.07.2021

16:53

Na "Marakani" moraju da reaguju i "nateraju" Molde da pusti Ohija pre januara.

Ohi Omoižuanfo

Fudbaleri Moldea dočekali su Servet u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija, a rezultat na poluvremenu je 2:0 za domaći tim.

Prvi gol je postigao Ola Brinhilsden u sedmom minutu, nakon asistencije glavom Ohija Omoižuanfa, novog napadača Crvene zvezde.

Prednost norveškog tima je duplirao Ohi posle kornera u 32. minutu.

Podsetimo, Ohi Omoižuanfo će Zvezdu pojačati u januaru kao slobodan igrač, mada uprava crveno-belih je rešena da pošalje obeštećenje Moldeu kako bi ga dovela već ovog leta.