(VIDEO) ZVEZDA I DALJE MAKSIMALNA: Crveno-beli imaju rasnog golgetera

05.07.2021

17:26

Šampion Srbije nastavio pobednički niz na pripremama u Austriji.

Nikola Krstović slavi gol

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su rumunski Arđeš rezultatom 3:0 na letnjim pripremama u Austriji.

Puleni Dejana Stankovića su odigrali sjajan meč i rutinski su trijumfovali protiv rumunskog prvoligaša.

Crveno-beli su u prvom poluvremenu dali jedan gol, preko Veljka Nikolića koji je u 14. minutu pravom majstorijom zalomio rivala, pa matirao protivničkog golmana.

Prednost Zvezde je duplirao Nikola Krstović u 62. minutu, snažnim udarcem sa distance.

Konačan rezultat je postavio Krstović drugim golom na meču u 89. minutu.

Za Zvezdu su igrali: Borjan (70. Gordić) - Bakajoko (70. Krstičić), Eraković (70. Pankov), Degenek (70. Matić), Rodić (70. Babić) - Nikolić (70. Srnić), Sanogo (70. Petrović) - Falko (47. Vukanović), Kanga (47. Stanković), Gavrić (70. Lazetić) - Pavkov (47. Krstović).

Snimak celog meča možete pogledati u nastavku.