(VIDEO) VLAHOVIĆ POBESNEO: Nervozni ISPAD Srbina, evo šta je prethodilo!

Autor: Republika

16.05.2021

12:45

Fiorentina je pražena 2:0 od Napolija u meču u kom je Dušan Vlahović bio vidno nervozan.

RepublikaFoto: KliktTV/printscreen
Dušan Vlahović

Ništa mu nije išlo od noge, poništen mu je gol i mlada glava je morala nekako da iskali frustracije.

Vlahoviću je posle lošeg prijema i kontrole lopta pobegla u aut. Iznerviran nezadovoljavajućim potezom, srpski golgeter je udario loptu iz sve snage u tribine. Sreća pa nije bilo publike, inače bi od siline udarca nego sigurno nastradao.

Strelac prvog gola za Napoli bio je Lorenco Insinje u 56. minutu posle ispravljenog promašaja sa bele tačke. Autogol Lorenca Venutija u 67. minutu je postavio konačan rezultat.

Napoli održava treće mesto na tabeli. Juventus i Milan vrebaju sa bodom i utakmicom manje.