Sevilja ne posustaje, En Nesiri SRUŠIO Valensiju!

sreda, 12. 5. 2021.| 21:23

0

Fudbaleri Sevilje savladali su Valensiju 1:0 (0:0), u meču 36. kola španske LaLige, i tako stigli na samo tri boda zaostatka za vodećim Ateliko Madridom.

Tanjug/AP
Jusuf En Nesiri

Jedini gol na meču postigao je Jusuf En Nesiri u 66. minutu utakmice, na asistenciju Fernanda.

Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj igrao je do 59. minuta.

Sevilja je ovom pobedom došla na tri boda od vodećeg Atletiko Madrida, koji ima meč manje.

Od četiri tima u vrhu, Sevilja ima najmanje šanse da osvoji titulu, ali i dalje ne odustaje.