NAJGORA MESIJEVA SEZONA IKADA: Argentinac nije bolji ni od Dmitrovića

nedelja, 9. 5. 2021.| 19:23

0

Da vam je neko rekao na početku sezone da će Lionel Mesi i Marko Dmitrović protiv najjačih španskih ekipa postići jednak broj golova, definitivno mu ne biste poverovali, ali to se dogodilo.

Tanjug/AP
Leo Mesi i Marko Dmitrović

Ako u obzir uzmemo duele sa četiri španska tima koja se bore za titulu u La Ligi, Mesi i Dmitrović su na tim mečevima dali po jedan gol.

Istina, Argentinac ima dve utakmice manje, pošto i sam nastupa za Barselonu, ali s druge strane on je jedan od najboljih fudbalera ikada, a Dmitrović je golman.

Lionel Mesi ove sezone nije uspeo da zatrese mrežu madridskih rivala, Reala i Atletika, dok je protiv Sevilje dao jedan gol u pobedi na gostovanju od 2:0.

Za razliku od njega, Marko Dmitrović je bio precizan protiv Atletika, kada je dao gol iz penala savladavši verovatno najboljeg golmana današnjice Jana Oblaka.

CRNE PROGNOZE PARTIZANOVOG STRUČNJAKA: Eriksen je UMRO na terenu, karijera mu je gotova!