REAL SE SPASAO! Madriđani se u POSLEDNJEM MINUTU vratili sa IVICE PROVALIJE!

09.05.2021

20:59

Uzbudljiva trka za šampiona Španije se nastavlja.

Fudbaleri Reala se žale sudiji Huanu Martinezu Munueri

Real Madrid i Sevilja su remizirali 2:2 na stadionu "Alfredo di Stefano". Madriđani su ostali u trci za trofej Primere.

Igrači "Kraljevskog kluba" su postigli prvi pogotadak preko Karima Benzeme u 12. minutu, poništen od strane VAR-a. Nezadovoljni sudijskom odlukom su protestovali kod sudije Munuere, Kazemiro je kao najuporniji dobio žuti karton.

Ivan Rakitić je odigrao sjajnu utakmicu za Sevilju sa asistencijom i  pogotkom. Prvo je namestio gol Fernandu u 22. minutu. Izjednačio je Marko Asensio u 67. minutu. Iskusni Hrvat je deset minuta kasnije matirao Tiboa Kutrou sa bele tačke za 2:1 i stavio Real na "konopce".

U poslednjem minutu sudijske nadoknade šut Edena Azara se odbija o Dijega Karlosa i donosi remi težak kao pobeda, s obzirom na stanje na terenu.

Real je izjednačen sa 75 bodova sa Barselonom na drugom mestu, gradski rival Atletiko ima dva boda prednosti na čelu tabele. Ostalo je još tri kola do kraja.