(VIDEO) FRANCUSKA DOBIJA NOVOG ŠAMPIONA? PSŽ remizirao, Lil na korak do TITULE

09.05.2021

21:05

Fudbaleri Pari Sen Žermena nisu uspeli da savladaju Ren u gostima i sada titulu prvaka Francuske mogu da odbrane samo ako se dogodi ogromno čudo.

Ander Erera se drži za glavu na meču sa Renom

Ren i PSŽ su remizirali 1:1, a taj rezultat najviše odgovara Lilu, čiji navijači već mogu da hlade šampanjac.

Prvi gol je pao u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena. Posle pomoći VAR-a sudija je pokazao na belu tačku, a prednost "Svecima" je u šestom minutu zaustavnog vremena doneo Nejmar.

Međutim, izjednačenje Renu je doneo Seru Žirasi u 70. minutu utakmice, posle kornera.

Pari Sen Žermen je ostao sa igračem manje u 88. minutu, pošto je Presnel Kimpembe dobio direktan crveni karton zbog oštrog faula nad Žeremijem Dokuom.

Dva kola pre kraja, Lil je prvi na tabeli sa tri boda više od PSŽ-a.