(VIDEO) MILAN PREGAZIO "STARU DAMU" U TORINU: Juventus ostaje bez LŠ?

09.05.2021

20:40

Fudbaleri Milana ponizili su Juventus na gostovanju u utakmici 35. kola Serije A.

Zlatan Ibrahimović i Federiko Kijeza

Meč na "Alijanc" stadionu završen je rezultatom 0:3.

Golova nije bilo do same završnice prvog poluvremena, a onda je Brahim Dijaz preciznim udarcem pod prečku načeo mrežu "bjankonera".

Frank Kesi je u 58. minutu imao priliku da sa bele tačke povisi na 2:0, ali mu je odbranio Vojčeh Ščensni.

Igrao se 78. minut kada je Ante Rebić "ubio pauka" i tako duplirao prednost "rosonera".

Konačan rezultat je četiri minuta kasnije postavio Fikajo Tomori udarcem glavom posle centaršuta Hakana Čalhanoglua iz slobodnog udarca.

Juventus je ovim porazom ostao peti na tabeli i moraće da se nada kiksu nekog od rivala u borbi za Ligu šampiona. Sa druge strane, Milan je sada u odličnoj poziciji kada je borba za elitu u pitanju.