SERIJA A: Mihajlović izbegao poraz, Napoli razneo Speciju

IZVOR: Republika

subota, 8. 5. 2021.| 17:46

0

Ekipa Napolija preuzela je drugo mesto na tabeli pobedom nad Specijom 4:1. Bolonja Siniše Mihajlovića je remizirala 1:1 sa Udinezeom.

Tanjug/AP
Siniša Mihajlović

Napoli je bio dominatan u gostima, vodivši sa čak 3:0 u prvom poluvremenu. Pjotr Zelenski je načeo mrežu domaćina u sedmom minutu, usledila je minijatura Vikota Osimena sa dva gola - 23. i 44. minut.

Roberto Pićoli je smanjio na 3:1 u 64. minutu, a konačan rezultat je postavio Irving Lozano u 79. minutu.

Tako su igrači Napolija stigli do tri veoma bitna boda u borbi za poziciju koja vodi u naredni ciklus takmičenja u Ligi šampiona.

U Udinama, tim Siniše Mihajlovića, ekipa Biolonje, stigla je do boda.

Udineze je poveo u 23. minutu preko De Paula, a bod Bolonji je doneo Orsolini iz penala u 82. minutu.

AS PIŠE O LUKI: Španci opet udaraju po Joviću
0
ITALIJANI I ENGLEZI U KLINČU OKO SRBINA: Bivši fudbaler Zvezde na PREKRETICI KARIJERE!