(VIDEO) ŽOGA BONITO: Račić nasamario odbranu Reala i asistirao za gol

18.04.2021

17:19

Portugalski fudbaler Gonsalo Guedeš je zatresao mrežu domaćina posle dodavanja Uroša Račića.

Uroš Račić

Fudbaleri Valensije i Real Betisa su u Sevilji odigrali 2:2 u utakmici 33. kola španske La Lige, a kod prvog gola "slepih miševa" se istakao reprezentativac Srbije.

Naime, Račić je u 22. minutu primio loptu i između dva protivnička fudbalera lepo uspeo da proigra Guedeša koji je potom preciznim udarcem u malu mrežu doneo izjednačenje Valensiji.

Prethodno je Nabil Fekir u 12. minutu doneo prednost Betisu, a ponovo je u vođstvo zeleno-bele doveo Serhio Kanales tri minuta pre odlaska na odmor.

Bod Valensiji je doneo Karlos Soler golom sa bele tačke u 61. minutu utakmice.