BOD VREDAN KAO TRI U TRCI ZA OPSTANAK: Budućnost iz Dobanovaca u 90. minutu IZBORILA REMI!

29.03.2021

20:57

Fudbaleri Budućnosti iz Dobanovaca odigrali su nerešeno u gostima protiv ekipe Jagodine 1:1 u 24. kolu Prve lige Srbije.

RepublikaFoto: FK Budućnost Dobanovci
FK Budućnost Dobanovci

Strelac za Dobanovčane je bio Stevan Ilić u 90. minutu.

Viđena je borbena utakmica FK Jagodine i Budućnosti po pravom prolećnom danu u Jagodini.

Domaćin koristi potpuno nepovezanu igru Budućnosti u prvom poluvremenu i crveni karton Markešića i dolazi u vođstvo.

Iako trener Budućnosti u poluvremenu menja Janjića gostujuća ekipa počinje da steže obruč oko gola Jagodine. Ulaskom Smiljanića, a kasnije ulaskom Dobrijevića i Rajevca Dobanovčani dolaze do izjednačenja.

Borbenost Dobanovčana sa igračem manje, i maksimalnom energijom igrača Lučića, Đorđevića, Milijaševića, S. Ilića, Jeličića, u drugom poluvremenu nagrađena je golom u poslednjem minutu meča.