PREOKRET ATLETIKA: Suarez SA KREČA srušio Bilbao! Real i Barsa su sada DALEKO iza...

10.03.2021

20:21

Veoma uzbudljiv duel u prestonici Španije.

Luis Suarez, napadač Atletika, se sprema da izvede penal protiv Bilbaa

Fudbaleri Atletiko Madrida zabeležili su ključnu pobedu u zaostalom meču 18. kola španske Primere. "Jorgandžije" su na "Metropolitanu" savladale Atletik Bilbao sa 2:1 (1:1), nakon preokreta.

Muniain je u 21. minutu pogodio za Baskijce, a preokret je najavio Markus Ljorente pogotkom glavom u završnici prvog poluvremena. Preokret je kompletirao Luis Suarez, golom iz penala na početku drugog poluvremena, nakon čega su izabranici Dijega Simeonea zadržali stečeno vođstvo za nova tri boda.

Madriđani su se tako učvrstili na čelu La lige sa 62 poena, šest više od Barselone i osam od Reala. Bilbao je osmi sa 33 boda.