(VIDEO) PIRINEJI GORE: Marko Dmitrović PROMAŠIO PENAL!

20:50

Golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović u centru pažnje u Primeri.

RepublikaFoto: Twitter/Printscreen/Goal
Penal Marka Dmitrovića

Treći meč subotnjeg progrma 26. kola španske La Lige doneo je derbi donjeg dela tabele, a Kadiz je na domaćem terenu minimalnim rezultatom 1:0 savladao Eibar, koji je u zoni ispadanja. Veliku priliku za tim iz Baskije propustio je srpski golman Marko Dmitrović, koji je u 57. minutu promašio penal za goste.

Kadiz je do prednosti stigao u 40. minutu kada je iskusni Alvaro Negredo pogodio posle pasa Espina.

U 57. minutu gosti su imali veliku priliku da poravnaju rezultat, ali je srpski reprezentativac Marko Dmitrović, golman Eibara, promašio penal – tj. njegov udarac je odbranio golman domaćih Ledezma.

Tim sa Ipurue nije slavio u prethodnih devet mečeva u La Ligi (6 poraza i 3 remija), pa je Eibar sada na 18. mestu tabele sa 22 boda. Prvi "iznad crte" je Elče sa dva boda više. U narednom kolu igraće protiv Viljareala na domaćem terenu.

Kadiz je sada 14. sa 28 bodova i u sledećoj rundi gostuje Alavesu.