GOTOVO: As Lacija REŠIO prolećnu PREMIJERU u Superligi Srbije!

06.02.2021

16:32

Remiji širom Srbije na startu prolećne sezone.

Stadion Čukaričkog na Banovom brdu

U subotu su odigrana još četiri meča u okviru Superlige Srbije, a slavio je samo Čukarički. "Brđanima" je tri boda u Inđiji doneo Dimitrije Kamenović pogotkom u 39. minutu, a on je igrač Lacija koji će se do leta zadržati u superligaškom karavanu.

Preostala tri susreta završena su identičnim rezultatom - 1:1. Bodove su podelili Metalac i Radnički, odnosno Radnik i Voždovac, dok je izjednačenje Zlatiboru protiv Spartaka doneo Vukić u 85. minutu, a prethodno je strelac bio reprezentativac Tufegdžić na početku utakmice.

Podsetimo, od 17 časova Partizan dočekuje Napredak, dok u nedelju od 13 sati, Crvena zvezda ide na noge Novom Pazaru.