ŠOK U LIGI 1: Lorijen naneo prvi poraz Poketinu na klupi PSŽ-a, Rajkoviću pripala pobeda protiv Mitrovića!

31.01.2021

16:28

Četiri zanimljiva meča 22. kola francuske Lige 1 odigrana su u terminu od 15:00.

Lorijen je šokirao PSŽ u nastavku Lige 1

Lorijen je kod kuće šokirao PSŽ – 3:2 (1:1).

To je prvi poraz Pari Sen Žermena posle osam utakmica i prvi Maurisija Poćetina na klupi šampiona Francuske.

Domaćin je poveo preko Abergela u 36. minutu, da bi u 45. minutu izjednačio Nejmar sa bele tačke.

Nejmar je još jednom pogodio iz penala u 57. minutu i doneo vođstvo svojoj ekipi.

PSŽ je držao sve pod kontrolom, ali je u završnici Lorijen odigrao maestralno.

Visa je u 80. minutu pogodio za izjednačenje, da bi Mofi u 92. minutu bio strelac za veliku pobedu Lorijena.

Predrag Rajković je sačuvao mrežu u pobedi Remsa na gostovanju Strazburu, koji kao kapiten predvodi Stefan Mitrović – 1:0 (0:0).

Predrag Rajković bio je bolji od Stefana Mitrovića u duelu Remsa i Strazbura

Jedini gol na meču postigao je Kutesa u 80. minutu.

Rajković je imao tri odbrane.

Anže je kod kuće savladao Nim sa 3:1, dok je Mec savladao Brest na gostovanju sa 4:2.