BUM: Strahinja Pavlović POGODIO na debiju i poslao jasnu poruku Kovaču!

19:37

Srpski fudbaler Strahinja Pavlović odigrao je debi iz snova za Serkl Briž!

Strahinja Pavlović

Tek što je prešao iz Monaka, odmah je zablistao.

Posle prvih 30 minuta igre u Kotrijku, Serkl Briž je vodio sa 2:0, prvi gol je dao Ike Ugbo, a drugi gol bio je Pavlovićev debitantski koji je u 28. minutu matirao bivšeg Voždovčanina Marka Ilića na asistenciju Dina Hotića.

U nastavku meča vodila se velika borba, a domaći su uspeli da smanje rezultat na 1:2 do poluvremena, ali je to bilo sve. Više nije bilo golova i Briž je odneo tri boda.

Mladi štoper će igrati za belgijski klub na pozajmici iz Monaka do kraja aktuelne sezone gde nije dobio šansu od dolaska iz Partizana.