TUMBANJE U LIGI 1: Bordo izrešetao Nicu, Mitrović pobedonosan protiv Sent Etjena!

17.01.2021

16:15

Neizvesna sezona u francuskoj eliti nastavila se i posle današnjih mečeva.

Fudbaleri Strazbura bili su pobedonosni protiv Sent Etjena

Prvi na programu bili su Brest i Ren, gde su su gosti na stadionu "Fransis le Ble" trijumfovali 2:1.

Utakmica je počela munjevito, pa su oba tima već posle sedam minuta postigla po gol.

Nažalost, tempo je ubrzo opao, pa je na kraju presudan bio pogodak Grenijea sa bele tačke u 77. minutu.

Usledio je meč između Nanta i Lansa koji se završio 1:1.

Gael Kakuta prešao je put od tragičara do heroja kada je najpre promašio penal u 34. minutu, a onda doneo bod svom timu u 81.

Vodeći gol za domaćine postigao je Luza sa bele tačke u 36. minutu.

Utakmica koja je pretendovala da bude meč kola na kraju je završena jednostranom pobedom Bordoa od 3:0 protiv Nice, i to u gostima.

Klub iz regije najboljih vina na svetu poigravao se sa Urseinim pulenima, pa je najpre Hvang pogodio u 50. minutu, da bi Bajas duplirao prednost u 75. Tačku na meč stavio je Basik u 87. minutu utakmice.

Stefan Mitrović i njegov Strazbur pobedili su 1:0

Stefan Mitrović i njegov Strazbur obezbedili su minimalnu ali vrednu pobedu protiv Sent Etijena.

Zeleno-beli promašili su rani penal u 10. minutu, pa je jedini gol na meču postigao Ažorke u 29. minutu.