ŠTINDLOV ŠOU: Nemac dirigovao, Menhengladbah umalo slomio Štutgart pre šoka u poslednjoj sekundi!

16.01.2021

19:28

Lars Štindl bio je najzaslužniji pojedinac za pobedu Borusije u nastavku Bundeslige.

Borusija Menhengladbah bila je bolja od Štutgarta rezultatom 2:1

Menhengladbah želi da se plasira u Evropu, što je današnjim perfomansom u gostima na "Mercedez-Benz" Areni pokazao, dominiravši domaćine sve do fatalnog momenta u završnici kada su primili gol za finalnih 2:2.

Prvi gol postigao je heroj gostiju, Štindl, u 35. minutu sa bele tačke, ali je Gonzalez odgovorio u 58. minutu.

Borusija se tada opet upalila, pa je posle niza prilika Štindl pronašao Zakariju za gol u 61. minutu. Mislili su da su odradili dovoljno, ali je onda usledio hladan tuš u vidu penala koji je Vamangituka bez problema pretvorio u pogodak i bod za svoj tim.

Crno-beli sada zauzimaju 7. mesto u Bundesligi, dok je Štutgart pao na 10.