KAKVA UVERTIRA ZA PSŽ: Veliki šok u Ligi 1!

16.01.2021

17:54

Iako je poslastica večeri na meniju tek u večernjem terminu, kada igra PSŽ, Marsej i Nim odigrali su sjajan meč u nastavku Lige 1.

Fudbaleri Nima uspeli su da savladaju Marsej u gostima!

Nim nije ustuknuo pred domaćinom niti jedan korak, pa je na kraju i slavio rezultatom 2:1.

Loš start za ekipu sa "Velodroma" nagovestio je Tovan promašenim penalom u 35. minutu.

Ništa bolje se nije nastavilo, pa je Niklas Elijason bio heroj sa dva brza pogotka tik posle poluvremena.

Prvi je postigao u 55. a drugi u 58. minutu.

Nadu Marseju za bod je dao Benedeto u 85. minutu, ali ekipa Nemanje Radonjića nije uspela da se vrati u meč.

Srbin je u 66. minutu zamenio Pajea, ali ni on nije moga da pomogne svom klubu da izbegne poraz.