ZVEZDU ČEKA PAKO: Milan ume i sa igračem manje, Rosoneri ponovo na vrhu Serije A!

03.01.2021

19:04

Fudbaleri Milana rutinski su savladali Benevento u gostima sa 2:0 u okviru 15. kola Serije A.

Fudbaleri Milana

Rosoneri su se ovom pobedom vratili na čelo tabele, koje je na kratko držao njihov gradski rival Inter.

Izabranici Stefana Piolija su do trijumfa stigli golovima Kesija iz penala u 15, odnosno Rafaela Leaa u 49. minutu. Između ta dva gola, gosti su ostali sa desetoricom, pošto je isključen bio Tonali.

Benevento je šansu da napravi "dramu" imao u 61. minutu, ali je Kaprari promašio jedanaesterac. Do kraja je i Kesi pogodio stativu, a rezultat je ostao nepromenjen.

Milan je prvi sa 37 bodova, dok je Benevento 10. sa 18 bodova.