31.10.2020

17:55

Šesto kolo Bundeslige donelo nam je nesvakidašnji prizor, taj da Bajern Minhen strahuje za pobedu.

Tomas Miler u borbi sa defanzivcima Kelna

Bavarska ekipa sastala se sa Kelnom, koj je ekipu Hansija Flika propisno namučio u porazu od 2:1.

Delovalo je kao da će ovo biti još jedan meč koji Bajern dobija bez poteškoća, pa su oni već posle prvog poluvremena vodili 2:0.

Miler je bio precizan sa penala u 13. minutu, dok je Nabri bio precizan u nadoknadi vremena prve deonice.

Tada je ekipa Markusa Gizdala počela da napada u talasima, pa su do 82. minuta uputili čak osam udaraca ka golu protivnika.

Pritisak je tada krunisao Dominik Dreksler pogotkom za još dramatičniju završnicu.

Strepeli su Bavarci, strepeli, ali je na kraju njihova mreža mirovala do kraja meča.

Znatno manje dramatično bilo je na "Šuko" Areni u Bilefeldu, gde je Borusija iz Dortmunda rutinski savladala domaćine.

Mats Humels bio je dvostruki strelac protiv Arminije

Prvo je na odličan centaršut Munijea naleteo Humels u 53. minutu, da bi isti igrač "overio" pobedu u 71. minutu, kada ga je ponovo savršeno pronašao saigrač, ovaj put Marko Rojs.