LE: BRUKA I SRAMOTA TOTENHEMA: Milan ubedljiv, Joveljić pogodio za Volfsberger!

29.10.2020

20:27

Fudbaleri Totenhema su doživeli šokantan poraz u drugom kolu Lige Evrope!

Totenhem se izblamirao

Od Murinjove čete bio je bolji Antverpen u Belgiji sa 1:0, golom Rafaelova u 29. minutu.

Rafaelov je pogodio na asistenciju Mbokanija.

Nesebičan je bio Mbokani i dodao svom saigraču da postigne vodeći i ispostaviće se pobedonosni gol.

Milan je imao lak posao na domaćem terenu, pa je pobeđena Sparta iz Praga sa 3:0

Dijas je načeo goste iz Češke, Ibrahimović je pred kraj prvog poluvremena promašio penal, pa je napustio igru.

Leao i Dalo su se pobrinuli da ne dođe do iznenađenja.

Lil i Seltik su remizirali 2:2 iako su gosti iz Glazgova vodili 2:0.

Dejan Joveljić je bio strelac gola za svoj Volfsberger u razbijanju Fejenorda u Holandiji rezultatom 4:1.

Lester je u gostima odradio posao protiv atinskog AEK-a i sve je rešio u prvom poluvremenu, kada je došao do 2:0.

Iako je AEK smanjio, nije imao baš velike šanse da dođe makar do boda.

Zanimljiv meč odigrali su LASK i Ludogorec, gde je austrijski tim slavio sa 4:3.

Vodili su 4:1, dopustili bugarskoj ekipi da se vrati do 4:3, ali gosti nisu mogli da se vrate sa igračem manje.