GAĆINOVIĆ POGODIO: Hofenhajm RAZBIO Gent!

29.10.2020

19:59

Fudbaleri Hofenhajma savladali su Gent na gostovanju sa 4:1 u okviru drugog kola Grupe L Lige Evrope.

Mijat Gaćinović

Nemački klub je posle pobede nad Crvenom zvezdom ostalo maksimalan i posle dva odigrana kola.

Gent je upisao i drugi poraz i sada je poslednjeplasirana ekipa Grupe L sa 0 bodova i gol-razlikom od 0:4.

Mogle su stvari da budu bolje po belgijski tim da Jaremčuk u 14. minutu nije promašio penal.

Istu priliku imali su gosti u 36. minutu, a nju je iskoristio Belfodil za 0:1.

Na 3:2 smanjio je Klajndajnst u 93. minutu nadoknade, ali je sve nade domaćina ugasio Dabur u 94. minutu utakmice. U narednom kolu, 5. novembra, Hofenhajm dočekuje Liberec, dok Gent ide na megdan Crvenoj zvezdi.

Na 2:0 povisio je Grilič u 52. minutu, a za 3:0 pobrinuo se naš Mijat Gaćinović u 73. minutu utakmice.

Na 3:2 smanjio je Klajndajnst u 93. minutu nadoknade, ali je sve nade domaćina ugasio Dabur u 94. minutu utakmice.

U narednom kolu, 5. novembra, Hofenhajm dočekuje Liberec, dok Gent ide na megdan Crvenoj zvezdi.