(VIDEO) SASUOLO PREGAZIO KROTONE: Gosti se držali dok je Vulić bio u igri, Đuričić dirigovao napadima domaćina svih 90 minuta

03.10.2020

15:43

Srpski fudbaleri pružili dobre partije.

Pedro Pereira (Krotone) i Džeremi Toljan (Sasuolo) u duelu

Fudbaleri Sasuola ubedljivo su savladali Krotone na svom terenu rezultatom 4:1, a od prvog minuta su zaigrali Filip Đuričić sa jedne i Miloš Vulića sa druge strane.

Đuričić je za Sasuolo odigrao ceo meč, dok je Vulić za goste izašao iz igre u 77. minutu, pri rezultatu 2:1.

Jedini gol u prvom delu meča je postigao Domeniko Berardi u 19. minutu, a već na početku drugog dela je sa bele tačke pogodio napadač Krotonea Simi koji je tako poravnao rezultat.

Međutim, takođe iz penala, je u 58. minutu novu prednost domaćinima doneo Frančesko Kaputo, koji je potom u 85. minutu povisio na 3:1. Konačan rezultat je u sudijskoj nadoknadi postavio Manuel Lokateli.