PARTIZANOVCI DOMINIRALI. FIORENTINA IZGUBILA: Milenković asistent, Vlahović strelac, ali je Sampdorija odnela pobedu!

02.10.2020

20:49

Fudbaleri Fiorentine poraženi su od Sampdorije na svom terenu sa 2:1 u 3. kolu Serije A.

Dušan Vlahović

Klub iz Firence je tako zabeležio i drugi poraz u novoj sezoni. Fiorentini nije pomogla ni sjajna partija srpskih fudbalera Nikole Milenkovića i Dušana Vlahovića. Bivši fudbaleri Partizana bili su akteri kod jedinog gola kluba sa Artemio Frankija.

Milenković je asistirao, a Vlahović je u stilu najboljih napadača pogodio mrežu Sampdorijinog gola. To je bio pogodak za 1:1 u 72. minutu.

Prethodno je krajem prvog poluvremena goste iz Đenove u vođstvo doveo Kvaljarela golom sa bele tačke. Pobedu Sampdoriji doneo je šmekerskim golom i sjajnim lobom Vere u 83. minutu.

Fiorentina je duboko u nadoknadi vremena mogla do izjednačenja, ali je Kjeza pogodio stativu.