(VIDEO) ASTON VILA PREGAZILA FULAM: Mitar i društvo nisu znali šta ih je snašlo

0

Aleksandar Mitrović je odigrao ceo meč za "kotidžerse".

Tanjug/AP
Fudbaleri Aston Vile slave drugi gol na meču

Fudbaleri Fulama doživeli su ubedljiv poraz u trećem kolu Premijer lige od Aston Vile koja je u Londonu slavila sa 3:0.

Već u četvrtom minutu utakmice je Vila došla do vođstva preko kapitena Džeka Griliša koji je u gol pretvorio fantastično dodavanje Džona Mekdžina.

Prednost gostiju je udvostručio Konor Hjurihejn na isteku četvrt časa igre, a ponovo je asistent bio Mekdžin, mada je kompletna akcija Vile bila prelepa.

Konačan rezultat je postavio Tajron Mings u trećem minutu drugog poluvremena kada je pobegao odbrani Fulama i loptu sproveo u mrežu posle centaršuta Hjurihejna iz slobodnog udarca.

Do kraja meča je Fulam postigao gol preko Bobija Rajda, ali je on poništen posle gledanja VAR-a zbog faula.

Posle tri kola, Fulam se nalazi na začelju sa tri poraza, dok je Aston Vila ostvarila dve pobede, a u prvom kolu je njen meč odložen, pa ima maksimalan učinak.

STANKOVIĆEVA EKIPA SE MUČI S POSTIZANJEM GOLOVA: Najjalovija Zvezda u zadnjih sedam godina!