(VIDEO) PREMIJER LIGA IMA NOVOG LIDERA: Everton srušio Kristal Palas posle asistencije VAR-a

26.09.2020

16:49

"Karamele" imaju devet bodova posle tri kola.

Fudbaleri Evertona slave gol

Fudbaleri Evertona i dalje imaju maksimalan učinak u Premijer ligi, jer su u trećem kolu savladali Kristal Palas u gostima sa 2:1.

"Karamele" je u vođstvo doveo Dominik Kalvert-Luin već u desetom minutu kada je zatresao mrežu Palasa posle lepe akcije i asistencije Šejmusa Kolmana.

Međutim, igrao se 26 minut kada je Šeik Kujate posle kornera Androsa Taunzenda nadvisio odbranu Evertona i glavom savladao Džordana Pikforda.

Ipak, pet minuta pre kraja prvog poluvremena je Ričarlison iz penala postavio konačan rezultat. Prethodno je sudija Kevin Frend posle gledanja VAR-a pokazao na belu tačku zbog igranja rukom Džoela Varda.

Sve golove sa "Selhurst parka" pogledajte OVDE.