0

Reprezentativac Srbije u velikom problemu.

Starsport
Reprezentativci Srbije tokom intoniranja himne pred meč sa Turskom u Ligi nacija

Fudbaleri Monaka savladali su Strazbur sa 3:2 u petom kolu francuske Lige 1, a četvrti put zaredom hrvatski stručnjak Niko Kovač ni na klupu nije stavio Strahuinju Pavlovića. Pre toga je novopečeni reprezentativac Srbije u prvom kolu bio u protokolu, ali ni tada nije dobio šansu.

"Kneževi" su na poluvremenu imali dva gola prednost, zahvaljujući pogocima Visama Ben Jedera i Rubena Agilara, ali se u prvom napadu drugog poluvremena Strazbur preko Mehdija Čahirija vratio u igru.

Međutim, Ben Jeder je drugim golom na meču ponovo vratio +2 domaćem timu, a konačnih 3:2 je postavio Ludovik Ažorke 20 minuta pre kraja, sa bele tačke.

Takođe, treba istaći i da je Monako meč završio sa dva ograča manje, pošto su crvene kartone zaradili Aurelijen Čuameni i Aksel Disasi.

Sve pogotke sa meča pogledajte OVDE.

Inače, Monako je u prvih pet kola primio već sedam golova, pa nije jasno zbog čega Kovač ne pokuša sa Pavlovićem u srcu odbrane.

I LEGENDE IMAJU SVOJE IDOLE: Pirlo otkrio od kog trenera najviše uči, želi da iskopira njegov stil u Juventusu!