(VIDEO) JOVIĆ JE ČOVEK ODLUKE: Real u reviji preokreta osvojio tri boda

26.09.2020

20:56

Srpski napadač je bio u startnoj postavi i igrao je do 72. minuta kada ga je zamenio Borha Majoral.

Luka Jović protiv Betisa

Fudbaleri madridskog Reala savladali su Real Betis sa 3:2 u Sevilji, u utakmici trećeg kola španske La Lige.

Madriđani su poveli u 14. minutu preko Federika Valverdea koji je zatresao mrežu domaćeg tima posle ubačene lopte Karima Benzeme sa desne strane.

Ipak, Betis je do preokreta došao golovima u 35. i 37. minutu koje su postigli Ajsa Mandi i Vilijam Karvaljo, pa je tim iz Sevilje na poluvremenu bio u prednosti.

Odmah na startu drugog poluvremena je defanzivac Betisa Emerson postigao autogol i tako doneo izjednačenje "kraljevićima".

Ključni momenat na utakmici se dogodio u 67. minutu kada je Luka Jović bio u stopostotnoj šansi, a Emerson ga je srušio s leđa i zaradio crveni karton, pa je Real ostao sa igračem više.

Tu prednost je ekipa Zinedina Zidana iskoristila i golom Serhija Ramosa iz penala u 82. minutu je došla do sva tri boda.