(VIDEO) LJUBIMAC GROBARA NAPRAVIO ČUDO U ŠPANIJI: Đurđevićeva BRUTALNA partija, dao dva gola, a o prvom će se dugo pričati!

26.09.2020

18:17

Bivši napadač Partizana Uroš Đurđević imao je utakmicu iz snova u dresu Sportinga iz Hihona.

Uroš Đurđević

U prva dva kola španske LaLige2 postigao je jedan gol, a onda zablistao u trećem kolu. Hihon je savladao Đironu na svom terenu sa 2:0, a oba gola postigao je Đurđević.

U 49. minutu ljubimac Grobara je postigao jedan od najlepših golova sezone. Uputio je fenomenalan udarac sa 25 metara pravo pod prečku Đironinog gola.

Đurđević je 11 minuta kasnije postigao i drugi gol na utakmici, a onda je u 75. minutu otišao na zasluženi odmor.