(VIDEO) MILAN RUTINSKI SA IRCIMA: Bombe Zlatana i Čalhanoglua srušile Šamrok

17.09.2020

20:12

Evropski velikan se nije mučio sa autsajderom.

Zlatan Ibrahimović protiv igrača Šamroka

Fudbaleri Milana plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, zahvaljujući pobedi u gostima nad ekipom Šamroka od 2:0.

"Rosoneri" su do pobede došli rutinski. U oba poluvremena su po jednom savladali golmana rivala, a i sve vreme su držali konce igre u svojim rukama.

Prvi pogodak na meču postigao je Zlatan Ibrahimović u 23. minutu posle lepe akcije i dodavanja Hakana Čalhanoglua.

Konačan rezultat je u 67. minutu postavio Čalhanoglu preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Inače, na utakmici u Irskoj je za Milan debitovao i Sandro Tonali, najveće letnje pojačanje.